Wsunąłem się w nią. Krzyknęła z bólu, jednak nie chciała

Założyłem się w nią. Krzyknęła z płaczu, jednak nie chciała, żebym zakończył. Właściwie więc ją ciągnął, spełniając zarazem jej palcówkę. Po piętnastu minutach seksu doszła, natomiast ja chwilę później. Przed wytryskiem zapytałem, dokąd zamierzam trysnąć.

– Rację w dupci, cząstkę na buzię

A trysnąłem. Ogromnym ładunkiem nasienia napełnił jej dupcie, po czym wybrał interesu oraz zaskoczył patrzeć strugi nasienia na brodę. Ola zaskoczyła mi obciągać, wtedy strona nasienia złamałaś jej w ustach. Wyglądała dobrze: z dupki wypłyną nasienie, nasienie na płci plus we włosach oraz sperma, jakiej nie dała konferencje połknąć, usuwająca się z ust. Spoczął na posadzki, ona przysiadła mi na kolanach. Spali po seksie, korzystali się już założyć jak niespodziewanie…

Z krzewów z telefonem wyskoczyła Olivia… Olivia istnieje spośród tłumu Oli, blondynka, zielone oczy, 160cm wzrostu, biust w jeden raz, szczupła.

– Tudzież co tutaj się wyrabia? – spytała nas Olivia.

– Olivia! Co Ty tu odbywasz? – spytała Ola.

– Słyszałam waszą debatę w namiocie. Zajęła mnie. Fajnego masz marna Ola, wszak od tymczasem to Wy dwaj jesteście moimi eee… suczkami.

– Pojebało Cię? – spytała Ola obecnie wkurzona

– Właściwie więc oceniaj – powiedziała Olivia natomiast z ironicznym uśmiechem pokazała nam zdjęcia.

– Na kolana suczki, całować moje buty! – rozkazała Olivia z uśmiechem. Zacząłem całować jej wewnętrzną stópkę, na jakiej trzymała czarne superstary (a ciemne stopki). – Lizać spożywa, suczki! – zaczęliśmy lizać.

Po chwili Olivia zdjęła spodnie, oraz polskim oczom przejrzał się… strap-on. Na spojrzenie posiadał ze 30cm.

– Kurwa mać! – pomyślałem

– No suczki, toż obecnie się zabawimy! – ogłosiła spośród tym zwyczajnym uśmiechem Olivia…