Peter pochłonęła obolałą firmę boner Daniela

Peter pochłonęła obolałą firmę boner Daniela, ssanie a on delikatnie zacisnął kulki. Daniel jęknął cicho, jak Piotr jechał w górę iw dół jego wału, uwalniając jego ssanie tylko wystarczająco długo, by wirować i usunąć swój język wokół spuchniętą głowę. Kiedy poczuł kulki Daniela dokręcić, zatrzymał ssania i po prostu trzymał twardą laskę w ręku bez ruchu. Piotr nie przestał torturować i krawędzi go przez kilka minut.
22
„Och, przestań, Piotrze! Zabijasz mnie! „Daniel jęknął. Piotr ustąpił i zabrał kurek Daniela pełni w usta i ssać rozpaczliwie, podskakują tak szybko, jak tylko mógł. Nie trwało długo, zanim Daniel wygiął plecy i wypuściła kilka głośne pomruki jak on wysadzony gęby gęstej śmietany do ust Piotra, którzy ssane i połknięte dopóki miał każdą ostatnią kroplę.

Jednak jego własna cock poszedł zbyt długo bez uwagi. Peter ukląkł i popchnął nogi Daniela w powietrze, odsłaniając słodki, mały dupek. Wziął jego kogut w ręku i delikatnie wcierać go wokół jego zmarszczka. Pokryte potu i pre-cum, że z łatwością wsunął głowę do otworu Daniela poradnik www. „O tak, Peter, pieprz mnie” Daniel prosił.

Peter zsunął całą jego kogut płynnie w ciasnym rynny Daniela, spadając do przodu i owijając ręce wokół tylnej części ramion. Zaczął nacisku na niego, całując szyję i szlifowania kogut Daniela między nimi. Peter pieprzył Daniel ciężko, pompowanie jego osła z szybkich wypadów do podstawy jego kogut.

„Tak, kochanka, to jest to. Fuck me! „Daniel sapał. Peter kontynuowane do ubijania na niego, podnosząc prędkość. Czuł się tak, jakby był cholernie wielkiego pieca, osioł Daniela było tak gorąco. Nie można brać go dłużej, Peter zgnieciony go pod swoje ciała jako rip po ODP cum strzał do śliskiego inferno Daniela. „Och, tak mamo, oto moja miłość!” Peter jęknął, ogołocił samego siebie do swojego kochanka. Oni nadal trzymać siebie, swoje ciało ociekający ściskał w nierozerwalnym uścisku.

To było dwa dni później, kiedy Daniel łopatą chodnikiem po lekkim śniegu. Widział samochód podciągnąć i stop, uznając ją natychmiast. Carter wysiadł i powiedział: „Dzień, dzieciaku.” „Hej, Carter,” odparł. „Dlaczego tu jesteś?” Zapytał z wahaniem. „College przerwa się skończyła, więc po prostu chciał się pożegnać,” Carter powiedział. „Wskakuj.”

Carter wrócił do samochodu. Nieco zaniepokojony, Daniel zbliżył się i zjechał na przednim siedzeniu pasażera. Carter spojrzał na niego i powiedział: „Daniel, ja powiem ci coś Nigdy nie myślałem, że jestem zdolny. Kocham Cię. To takie proste, ale również, że skomplikowane. „Daniel był oszołomiony i nie mógł uwierzyć w to co usłyszał. Uderzył twarzą Cartera. „Po prostu drwi ze mnie, po prostu próbuje mnie boli,” powiedział Daniel złością.

„Carter, ostatnie święta powiedziałeś mi, że nie będzie … nie mogła mnie kochać” Daniel przypomniał mu. Carter poczuł ukłucie, i nie był zaskoczony. „To było wtedy, ale to jest teraz. Nigdy bym cię skrzywdzić, „Carter powiedział. „Jednak wiem, że to nie może pracować na zewnątrz. Zawsze będę cię kochać, ale nie będę wracać, „powiedział.

Daniel odruchowo pochylił się i objął Carter, przytulają się do jego szyi. „Przykro mi, Carter. Jak to możliwe? „Zapytał. „Daniel, ja nie zamierzam umieścić w stanie wybierać między Piotra i mnie, a ja nie mogę być częścią jakiegoś szalonego miłosnego trójkąta skazane na niepowodzenie” Carter wyjaśnił. „Ale Piotr powiedział, że jest w porządku z nami seks, tak długo, jak on jest tam,” Daniel odparowała.

„Nie, Daniel, więcej seksu między nami będzie tylko gorsza, nawet jeśli on tam jest. Mogę powiedzieć, że chce, aby być jego, a to jest tak jak powinno być opowiadania erotyczne „Carter uzasadniona, choć jego serce było złamane. Daniel wiedział, że mówił ostateczne pożegnanie i było rozerwanie go na strzępy, ale w jakiś sposób wiedział, że miała rację. Całował namiętnie Carter bardziej niż kiedykolwiek przedtem. Odsunął się i spojrzał mu prosto w oczy, łzy kapią mu po policzkach. Carter sięgnął przez niego, otworzył drzwi i delikatnie popchnął Daniela z samochodu. „Do zobaczenia, dzieciaku”, powiedział, po czym zamknął drzwi i odjechał, powstrzymując własne łzy.

„Obiecałeś!” Krzyknął. Daniel odwrócił się, aby zobaczyć Peter siedzi na schodach, ramion i kolan mocno ciągnięte na jego piersi. Widział je nawzajem, całowanie, łamiąc obietnicę Daniela do niego.