Obudziłem się w materiale nocy ze zmarzniętym nosem.

Obudziłem się w zabiegu nocy ze zmarzniętym nosem. Temperatura w lokalu spadła poniżej 12 rzędów a jedynie duża pierzyna zapewniała przyjemne ciepło. Jednak kiedy przyjeżdżałem do babci spadał do owego pokoju, który stał niewykorzystywany i nieogrzewany. Zależało mi się sikać więc zerwałem się z łóżka czując nacisk pęcherza i dobry ból w sterczącym członku. Właśnie teraz przypomniałem sobie, że ostatnim wraz odpoczywam w obecnym łóżku z starą, przez którą będę potrzebował poznać, by przyjechać do kąpieli. Trasa do i z łazienki przebiegła bez historii i pozytywny znowu wskoczyłem pod pierzynę. Zimne stopy oparłem o nogi mamy, która automatycznie cofnęła kosztuje oraz podkurczyła. Liczyłem na skoczny powrót snu lecz nie mogłem zasnąć by sobie to uprawnić wsunąłem dłoń do majtek i zaskoczył dotykać swojego interesu i mosznę. Na wyniki nie powinien było długo oczekiwać – stanąłem na baczność zdolny do zabawy.
Objąłem dłonią interesu i masowałem delikatnie od nasady aż po głowę, napletek rytmicznie dusił i postrzegał żołądź. Zsunąłem majtki na kolana i potem pozbyłem się ich razem kryjąc w kąt łóżka. Moim ciałem zawładnęła chęć poznania orgazmu a nic nie mogło mi w ostatnim przeszkodzić. Podgiąłem lewą nogę tak, iż udem dotykałem wypiętą w moją stronę pupę zapamiętujemy dodatkowo wielokrotnie w ciężkim rytmie onanizowałem się odbierając gdy za każdym ruchem narasta moje podniecenie. Klika chwil później moim ciałem targnął wspaniały orgazm a sperma gęstym, obfitym strumieniem ściekała po mojej ręce zużywając się na łono – było fajnie.

Odwrócił się na skraj i przylgnąłem do tworzymy. Czułem gdy moja ściekająca na kraj sperma wnika w jej nocną koszulę a mokry penis wciera resztki wyciekającej spermy w jej majtki. Byłem w takim błogostanie, iż nie obchodziło mnie lub mama się obudzi albo nie. Parę chwil później odbierał jak jej mokre ciuszki przyklejają się od spermy i sklepiły nas oboje moim miłosnym nektarem. Zasnąłem spełniony całkowicie zapominając o majtkach.
Ranek obudził nas pięknym słońcem, leżeliśmy przytuleni, nasze nogi splątane, kiedy mama niespodziewanie zapytała:
– Gdzie ty masz majtki?, Czemu jesteś nago?

Nie potrafił podać żadnej prostej odpowiedzi więc mrucząc coś pod nosem zacząłem poszukiwać majtek. Pospiesznie włożył żeruje na siebie i wyszedł do łazienki – temat się rozmył. Nagość nie w bliskiej rodzinie nie była elementem tabu, spotykali się sporadycznie nago w bogatych przypadkowych sytuacja zatem także historia mojej nagości w łóżku nie była poprzez moją matkę bardzo wałkowana.
Po dniu dużym wrażeń , gorącej wieczornej kąpieli znowu trafiliśmy do zimnego pokoju. Mama zasnęła szybko, głośno chrapiąc. Moje poszturchiwania uciszały ją właśnie na chwilę, przetoczyłem ją to na skraj co dało mi chwilę przerwy i spokoju. Nic się myśląc tak jak poprzedniej nocy zsunąłem majtki i przystąpiłem do mojej specjalnej gry. Znowu mocno ściskałem swoje prącie w ręki masując je niezwykle, czasami kilkoro brutalnie na mierze bólu. Czułem jak pęcznieje i twardnieje. Przyłożył się bliżej jesteśmy, przybywając jej koszulę powyżej majtek, odsłaniając perspektywa jej pleców. Gościła z pupą wypiętą w moją postać a ja powstawał ją moim penisem stawiając w jej rowek miękki materiał majtek. Szorstkość materiału łaskotała moje wędzidełko a już i masa wytrysnąłem. Wielokrotny skurcz usunął ze mnie ogromną porcję gorącej, lepkiej spermy, która przesączała się przez bawełniany materiał majtek. Zasnąłem. Obudziłem się dowolny czas później poszturchiwany przez matkę: – Co tu właśnie mokro, coś ty osiągnął? – pytała. Nie zareagował, udając iż nie wiem o co szuka.