Miles omal nie skończył drugą filiżankę kawy

Miles omal nie skończył drugą filiżankę kawy, kiedy usłyszał ktoś odbijając się po schodach. Miles oczekiwać Courtney być jeden zejść najpierw jako była jedna uzależniony świeżym aromatem kawy. Usłyszał przesuwane drzwi otwarte za nim jak on wyglądał nad kanionem, a potem poczuł przyjemny uścisk pochodzących z tyłu. Potem patrzył slajd rękę z przodu jego spodnie od piżamy i ładnym ciepłym początku strony, aby przesuwać się w górę iw dół jego wału. Miles wypalił: „To się tak dobre dziecko.” Miles obrócił się spodziewa się całować jego kochanka Courtney lecz był witany przez młodego życiem córki. Amy była w jej normalnego snu nosić odcięcia koszulkę, która odsłaniała jej płaski brzuch i brak stanika oraz parę bokserek chłopca. Lubiła bokserów jak były bardziej komfortowe. Amy wciąż miał ją ramiona owinięte wokół talii ojca. Jej ręce szybko zaczął opadać w dół z tyłu jego spodnie od piżamy, „dzień dobry tatuś. Spałaś dobrze? ”
woman-466130_1280
Miles w normalnych okolicznościach byłby zatrzymał swoją córkę, ale po wczorajszej nowy ogień pożądania została zapalona głęboko w dole teraz zaciemnienie jego duszy. Jest to ogień, który płonie gorący i silny. Amy przyłożył ręce wokół jego gołej dupy i zaczęła ściskać go w dupę. „Dzień dobry Rugrat (jej pseudonim) tak spałem dobrze. Martwiłem się o ciebie w nocy wiesz jeśli były zbyt bolesne lub jeśli cię skrzywdziłem „.

Amy przeniósł się na palcach i pchnął usta do jej ojca i przebite wargi i jej język zaczął tańczyć wewnątrz ustach ojca. Jego język miał dziwny smak do niej, ale ona po prostu czułem, że to był tylko rano oddech i kontynuował swój atak. Miles cock zaczęła rosnąć między ich żołądkach, a on przerwał pocałunek. Amy po czym cofnął się i Miles zobaczył mokre włosy, które nakłada się na przed jej koszulce, która była mokra z powodu jej włosy. Widział jej piersi i sutki to jakby brała udział w konkursie mokrego T-gówno i że jej piersi były próby wypadł jej napięty koszuli. Potem zsunął talii ojca i podciągnął spodnie od piżamy w dół do kostek i Amy odpowiedział ojcu: „Jestem drobnym tatusia. Nie mogłem w ogóle spać ostatniej nocy. Chciałem wkraść się do swojej sypialni w nocy i siedzieć na górze ciebie, ale Courtney był jeden siedzi na górze ciebie seks. „Amy wzrosła na kolana” Ach mój długo grubości kurek. „Mówiła głosem szeptał „Czy mogę umieścić go w ustach? Mogę wyssać ci tato? ”

Piec był Miles zwrócił się do wysokiej temperatury, jak jego dłoń ujął ją w tył głowy i pchnął głowę penisa przeszłości jej cienkich wargach, „Tak, wziąć tatusia penisa wewnątrz jamy ustnej.”

Amy pracowała tyle kurek ojca, jak tylko mogła, a jej śliny zaczął budować wokół jego kogut. Amy sobie sprawę, że kogut ojca miał ten sam smak do niego jako jego język zrobił. To wtedy zdała sobie sprawę, że jej ojciec nigdy nie był czyszczony jego kurek od nocy, a że była degustacja koleżanki jej ojca orgazmu na jego kogut. Amy pomyślała, „dobrze, jeśli będę musiał dzielić mój tata wtedy mam zamiar żyć z tego rodzaju rzeczy.”

Miles pożądanie było tak wielkie, że czuł jego obciążenia zacznie bulgotać w dolnej części jego wału, kiedy oboje usłyszeli blisko drzwi do sypialni na górze. Amy szybko pozwolił ojcu uciec z jej ust, a ona szybko wstał i pluć dodatkowy ślinę z jej ust do zlewozmywaka. Potem oboje usłyszeli potoku w górę schodów, który ostrzegł ich, że Courtney była zdecydowanie na jej drodze. Miles podciągnął spodnie od piżamy i ruszył do baru i mógł myśleć tylko o tym, że chciał, aby opróżnić jego kurek przed Courtney dotarł do kuchni.