Mianuję się Peter(Piter) plus jestem umiarkowanym chłopakiem

Cześć! Wspominam się Peter(Piter) tudzież jestem skromnym chłopakiem lat 17 o miłej formie ciała dzięki uczeniu parkour. Opowiem wam o wakacjach, które zagrały się rok bieżącemu. Rodzice powiedzieli, iż podróżujemy nad morze co mnie strasznie ucieszyło, ponieważ stary nigdzie nie istniał też mogłem dostrzegać na kosztowne baby natomiast wyszukiwać wakacyjnej miłości.

Dowiedziałem się, iż pędzimy do Krynicy Morskiej na tydzień. Po dalekiej i nieatrakcyjnej podróży udaliśmy się do przyjaciół, którzy tam siedzieli.

Zetknęli się z nimi na plażę za 20 minut. Na plaży było bajecznie, słońce świeciło, fale nanosiły się o brzeg, oraz piasek jak wciąż istniał trzeźwy. Mój wspólnik i ja zaczęliśmy odtwarzać w piłkę, po paru minutach weszła nam skóra za parawan, wyszedł i przeprosiłem natomiast w ostatnim etapie serce skończyło mi dzwonić, gospodarka się zatrzymała, zaś mi stanowiło słonecznie. Zza parawanu ukazała mi się piękna, ładna miła w wieku 17 lat. Włosy ciemne do ramion, niewinny uśmiech, białe ząbki, niebieskie oczy, szczupła, wzrost tak 167 cm. Miała niebieskie bikini przypominające jej oczy. Jędrny tył dodatkowo imponujące piersi. Powiedziała śmiejąc się : 

– Nic się nie stało, daleko cenię kreować w skórę, potrafię się dołączyć ? 

Odpowiedziałem :

– Oczywiście, brzmieć z taką interesującą narzeczoną w piłkę obecne jako znaleźć igłę w stogu siana.

Uśmiechnęła się także zapytała jak mi na imię ?

Odpowiedziałem:

– Peter, a twoje ? 

– Ania 

– Ania, piękne imię

Podziękowała natomiast zapoczątkowali grać. Po skończonym dniu na plaży wyszli na lody i ruch. Wyciągnął z niej rozmiar telefonu a namiary dokąd się zachowała a skąd jest. Dzień później nie widziałem jej na plaży, dzwoniłem, jednak tamte nie odbierała, wieczorem rodzice poszli gdzieś do swoich, zaś do pokonuje zadzwoniła Ania, byłem zdumiony, ale szczęśliwy, uzyskałem oraz umożliwił się z nią na spacer wieczorem po plaży, gdy rzeczywiście jeździlibyśmy, co nieokreślony godzina przyswajali sobie w oczy. Po plaży zachęcił ją do siebie na każdy film, czy rzecz w tym charakterze. Zatelefonowałam do rodziców natomiast poszliśmy. W biurowca walczyliśmy film (horror) natomiast ustawili się na układanej wersalce, po woli co raz bliżej siebie. Po filmie został muzykę przyjemną z notebooka także dał się u niej. Dostrzegałam w moje oczy, a ja w niej, było mega słodko.