Kochasz Daniel, prawda?

„Gracz”, powiedział sobie. „Jesteś tylko graczem.” Carter musiał przyznać, że było dokładnie, że nigdy nie kochał nikogo po jego życia, ale jego serce było złamane. Spojrzał w górę, aby obejrzeć zachód słońca zaczynają osiedlać się na horyzoncie.

„Kochasz Daniel, prawda? To znaczy, tak naprawdę go kocham „, pytał sam siebie. „Nie wiem, co to znaczy”, pomyślał, ale wiedział, że to była słuszna. Może po prostu żal dzieciaka. Nie, to na pewno nie było. Po raz pierwszy w życiu, Carter naprawdę, naprawdę kochał kogoś.
11
Starał się być logiczne. Carter był cztery lata starszy od Daniela. Strike jeden. Mógł tylko od czasu do czasu zobaczyć go teraz. Strike dwa. Mając popchnął przekazania znaleźć swoją miłość, którą teraz zrobić tylko, że z Piotrem. Carter wiedział, że uderzyła. Ballgame ciekawa strona www się skończyła, i to było rozerwanie go na strzępy.

Powoli zaczął płakać. Nie płakała odkąd był małym dzieckiem, ale łzy spływały mu po twarzy. „Dostać się w garść, człowieku!” Rozkazał, a mimo to nadal płynąć, stając się szloch, który przedzierał się przez jego ciało. Płakał dopóki nie było łez, w końcu ciągnie się razem. Rosnące z ławki, podszedł z powrotem wzdłuż brzegu i wsiadł do samochodu.

Daniel i Piotr byli tak zanurzona w sobie, że nawet nie zauważył Carter odejść. Siedząc razem Daniel rozejrzał się po pokoju, ale go nie zobaczymy. „Carter?” Zawołał. Nie było odpowiedzi, a Daniel wiedział, że nie było. Z ciężkim westchnieniem opadł pierś Piotra, który niepewnie objął nim.

Daniel czuł brak ciepła i bliskości w jego dotyku. Odwrócił się i spojrzał w oczy Piotra. Jego błyszczy miód płonęły. „Jesteś zazdrosny, prawda?” Zapytał Daniel. „Nie było na początku, ale teraz jestem”, Piotr odpowiedział. „Widziałem i czułem, że dopiero teraz. Kochasz Carter, prawda? ”

„Tak, mam, ale on mnie nie kocha,” Daniel przyznał. Zaczął się trząść, i trzymał Piotra uważnie, obawiając się, może stracić oboje. „Och, Peter, wiesz, że cię kocham. Ty i tylko ty, jesteś moim kochankiem, ale myślisz, że mogę wyłączyć moje uczucia do Cartera jak włącznik światła „zapytał. „Nie, nie oczekuję, ale jestem egoistą. Muszę całą swoją miłością, „powiedział z właściwą sobie szczerością.

„Spójrz, Daniel, seks to jedna rzecz. Właśnie miałem skandaliczne, umysłów doświadczenia, że nie miałby nic przeciwko przeżywanie. I nie może być w stanie zgrać Carter z twojego serca i umysłu, ale ja nie chcę, żebyś go bez dotykania mnie bycie tam „Peter zażądał. Daniel padł na plecy, pociągając ze sobą Piotra, szczelnie owijając ramiona i nogi wokół niego.

„Piotrze, musisz zrozumieć, jak bardzo cię kocham” Daniel błagał. „Nie dotykaj go beze mnie, dobrze?” Zapytał Peter. „Nie, nie będę. Obiecuję, że „Daniel odpowiedział. Pocałował szyi Piotra i szepnął mu do ucha: „udowodnić, że kochasz mnie, Piotrze, właśnie teraz.”

Daniel rozluźnił chwyt na tyle Peter ciągnąć do tyłu i spojrzeć mu w oczy. „Ja ci to udowodnić”, powiedział, po czym pocałowała go głęboko. Ich gorący pocałunek stał się intensywne, jak języczki badane, przeplatających się z pasją i miłością.

Puree między ich parze młodych ciał, ich mamy dla Ciebie sex telefon tani kurki szybko zesztywniał. Peter ukrył twarz w szyi Daniela, całując jego gładką skórę i gryząc na jego uchu. „Chcę, żebyś była moja,” wyszeptał, jak ich kurki zmielony razem. „Jestem cały twój, Peter wszystkie swoje” Daniel jęknął, prowadzenie ręce nad miękką dupę Piotra.

Ich spocone ciała zablokowane razem, Daniel prosił, „pieprz mnie, Piotrze, och proszę pieprz mnie”. Piotr pocałował go zmysłowo, potem odsunął klęczeć między nogami Daniela. Pochylił się i przesunął językiem po wilgotnej piersi Daniela, całowanie i lizanie jego drogę do swego fiuta szaleje.