Jest prawie jak człowiek!

„Nie mogę w to uwierzyć! Jest prawie jak człowiek! Mój syn jest prawie jak człowiek! „Wykrzyknął Vivian, patrząc na powstającym istoty.

Jego oczy były duże i czarne, podobnie jak Bug. Kolor skóry miały różne odcienie zieleni i wydawało się być egzoszkielet, jak również błędy. Ale podobieństwa się zakończyła. Kształt jego ciała był podobny u mężczyzny. Vivian była zaskoczona i zachwycona. To był naprawdę jej syn! Część błędów, część ludzkiego.
1
Podczas gdy kokon przebicia u jego stóp, humanoidalne wstał i spojrzał na Vivian. Starał się zrozumieć, gdzie był, a nawet, kim był. Jedno było pewne niego, że kobieta, patrząc na niego z podziwem i oddaniem było więcej niż przyjacielem. Mógł go wyczuć.

Vivian przemówił do niego: „H..Hi! Czy mnie rozumiesz? „, Ale nie otrzymał żadnej odpowiedzi.

Humanoid podniósł jeden z mniejszych błędów z podłogi i analizuje je. Zdał sobie sprawę, że został z nim związaną w jakiś sposób, ale to było gorsze stworzeniem. Usłyszał Vivian mówienia, ale nie mógł jej zrozumieć.

„On jest twoim bratem. Proszę go nie boli. ”

Tymczasem bug mistrz wysyłania mamy dla Ciebie sex telefon tani poleceń do Selma, który klęczał sztywno przed stworzeniem, a jej cipka zadrżały z radości posłuszeństwa.

„Tak, Mistrzu” slave odpowiedział, po czym następuje jej polecenia. Wstała i pochylił się, pokazując jej kuszącą cipkę do noworodka.

Humanoid niedbale wyrzucić mniejszy błąd, jakby to był kawałek śmiecia i koncentruje swoją uwagę na kobiety oferując jej ciało.

Do tego momentu, Vivian nie zauważyć kurek istota, ale teraz to niemożliwe do pominięcia, gdyż zaczęły puchnąć i powiększyć. „Łał! Kogut jest ogromna! ”

Vivian nie zauważył, że humanoid nie był pewien, co robić, a ona szybko wskoczył do działania. Uklękła obok syna i delikatnie chwycił jego kogut, prowadząc aż końcówka została naciskając na mokrej cipki Selmy. „Zobaczysz? Twój piękny kogut idzie w tym otworze. Wciśnij go tak głęboko, jak tylko chcesz. ”

Selma jęknęła, gdy poczuła zimny występ dotykając jej ciepłe wargi cipki i musiała stłumić chęć Przebić się na big cock. Była nakazał zginać i pozostać w bezruchu. Nic więcej.

Słowa Vivian po prostu bełkot do kosmitów, ale w tym momencie nie potrzebował dalszej pomocy. Instynkt przejął a on wbił fallusa do pizdy Selmy. Występ był grubszy i dłuższy od ogona z największych błędów i oczarowany kobietą jęknął głośno przed ostrym penetracji.

Obaj bezruchu na chwilę, ale cipki Selmy była drgały jak szalone. Humanoid pociągnął kilka centymetrów, a potem odsunęła się. To było dobre i zrobił to mamy dla Ciebie sex telefony ponownie. I jeszcze raz.

„Tak! Tak! „Vivian powiedział z dumą. Jej syn był szybko uczący się.

Zaczął pompowanie cipki Selma szybciej iz zapałem. Wkrótce lęku czuł się w biodrach zmniejszyła się znacznie. Zrozumiał, że musi to zrobić tak często, jak to możliwe.

Noworodek zaczął się rytm. Chwycił broń Selma i pociągnął ją bliżej, przeszywający jego kogut głębiej i mocniej.

Selma szło w szał z dziką porywający. Głęboko w dole jej ujarzmiony mózgu, była świadomość, że nikt nigdy nie pieprzył ją tak mocno i tak szybko. W tym momencie, nawet gdyby nie było kontrolowane przez umysł niewolnika, dawała się do stworzenia, błagając o więcej.

„Łał! Jesteś naprawdę dając jej. „Vivian powiedział, naprawdę pod wrażeniem. Chodziła pary współpracującej, podziwiając ciało syna. Całkowicie bez lęku, dotknęła jego twardego ramię z ciekawości. Wiedziała, że humanoid nie był zagrożeniem dla niej. Najgorsze, co mógł zrobić z nią było ją przelecieć, a ona naprawdę liczyłem na to. „Twoja skóra jest twarda jak kość. To jest niesamowite.”

W końcu, Selma osiągnęła swój nieuchronny orgazm. Jej oczy wycofana następnie wysokimi krzykami skoku, które zostały odcięte z przerwami przez jej skurcze burzenie błogości.

„Zrobiłeś jej cum!” Vivian krzyknął „Keep wali na nią, aby go wreszcie.”

Po ponad minutę niekontrolowane dreszcze, Selma był prawie nieprzytomny. Ledwo zauważyłem, kiedy obciążenie ciepłym cum został wydalony ciągu najgłębszych granicach jej rozciągniętej pochwie.

Humanoid nie był pewien, co się dzieje, ale to było świetne. Coś tryskającą z jego kurek i chciał, aby wypełnić swoją partnerkę do granicy z nim. Kiedy skończył, istota pozwól Selma zanurzyć na wykładzinie. Czuł się zmęczony, ale bardzo zadowoleni. Ujrzał Vivian wspina się do niego i lizanie jego rozmazany fallusa. Czułem miłe. Postanowił ją przelecieć obok, może po krótkiej przerwie ogłoszenia kobiet. Vivian myśli dokładnie to samo, a jej cipka była bardzo mokra.

* * *

Kolejne dni, humanoid spędzał czas porywający wszystkie kobiety w domu. Vivian za nim dookoła jak dobra matka, patrząc po jej dziecka. Stwór był już w stanie zrozumieć wiele ludzkich słowach, lecz Vivian nie był pewien, czy byłby w stanie mówić. On nie powiedział jeszcze ani słowa.