Amy włączone wody zlewu i umyła usta jak Miles

Amy włączone wody zlewu i umyła usta jak Miles rozebrany kolejną filiżankę i zaczął wlać kawę. Obaj spojrzeli na siebie i uśmiechnął się, czekając na przybycie Courtney, ale poszła do drzwi najpierw znaleźć jej torbę. Kiedy wszedł do kuchni nosiła długie płynący koszulę z torby w ręku. „Dzień dobry wy, jakie macie do tak wcześnie w niedzielę rano? Zazwyczaj nie jesteś aż tak wcześnie w niedzielę rano Rugrat Co się dzieje? ”
woman-499756_1280
Amy szybko składa się wymówki: „Ja nie miałem zbyt dobrze ciekawy sen i wtedy pachniało kawą i chciałem przyjść i poprosić tatusia o moim śnie, a teraz jesteś tu spać.”

Courtney jej matka powiedziała: „Co śniłeś?”

Amy nie wahaj się i powiedział: „Miałem sen ~ to jest tak żenujące ~ marzyłem, że starszy mężczyzna próbował uprawiać seks ze mną.”

Courtney zapytał: „Czy pamiętasz swoją twarz?”

Amy powiedział: „Nie Ale czułem się jak to było naprawdę dzieje się jakbym naprawdę seks i kiedy obudziłem moja pochwa była cała mokra. ”

Courtney podszedł do swojego przyszłego pasierbica i prowadził palcami mokre włosy i powiedział: „Nie martw się, że to po prostu normalne, że dzieje się z wszystkich chłopców i dziewcząt w twoim wieku cały czas. Dlaczego nie pójść na górę i przygotować się do kościoła i zrobię nam śniadanie. ”

Po mieli swoje tradycyjne niedzielne śniadanie naleśniki, jajka i bekon z sokiem pomarańczowym one czyszczone i były gotowe do pracy od do kościoła. Gdy obie kobiety wyłonił się z ich pokoi mieli na kwiat wzorzyste białe sundresses z dużymi kapelusze przeciwsłoneczne. Widać było, że Courtney miała na sobie stanika, jak jej piersi były pchane do góry i przesuwając ograniczeń sukni. Amy z drugiej strony był mały piersiach i nie miała na sobie stanika. Obaj nosili białe obcasy bardzo konserwatywne i nie pończochy. Potem ruszyli na mszę poranną.

Jak zwykle po kościele kobiety mają tendencję do młyna wokół siebie przypomniał mil gdakanie kur stojących wokół mówią o tym jak ich tydzień poszedł i co ich nadchodzące plany były. Amy zrobiła jej odwrót do ojca Mercedes SLS-AMG. To był jedyny w swoim rodzaju w ich małym miasteczku w Nowym Meksyku, a ona lubi być postrzegana w nim jazdy po mieście. Jest czuła się ważniejsza niż ona naprawdę.

Po około piętnastu minutach stojących wokół Courtney się go z powrotem do samochodu i dał Miles chłopakiem miłym buziaka w policzek i powiedział mu, że idzie się Brunch z dziewczynami. To zwykle dlatego zawsze dwa samochody do kościoła. Miles obserwował Courtney wprowadzić własną rękę BMW Z-4, który był głęboko niebieski kolor. Powiedziała mu, że spotka go z powrotem w domu tuż przed czasie kolacji.

Miles wsiadł do samochodu i spojrzał na Amy i zapytał: „Więc Courtney wyruszeniem na brunch z przyjaciółmi, jak zwykle.”

Amy uśmiechnęła się i powiedziała: „Tak.” Amy podniosła rąbek sukni na biodrach ujawniając, że nie tylko nie była ona na sobie stanik, ale nie miał na sobie żadnych majtki. Amy chwyciła rękę ojca po jego uruchomieniu samochodu i umieścić go w biegu. Potem rozprzestrzenia się jej nogi otwarte i powiedział: „Wiesz, że sen miałem ostatniej nocy, że powiedziałem wam i Courtney na śniadanie dziś rano? Starszy mężczyzna, który był seks ze mną, dobrze, że starszy mężczyzna to ty, a teraz będziemy przeżywać tę fantazję „.

Zobaczcie więcej tutaj: po gej randki wejdź tutaj oraz na tej stronie – po seks spotkania wejdź tutaj